Praznik vseh svetih

• v ponedeljek je spomin vseh vernih rajnih,
  • v torek goduje sv. Viktorin Ptujski, škof in mučenec,
  • v sredo sv. Karel Boromejski, škof,
  • v četrtek Zaharija in Elizabeta: starša Janeza Krstnika,
  • v petek sv. Lenart, opat,
  • petek in sobota v tem tednu sta prva v mesecu,
  • prihodnja nedelja je 23. med letom – zahvalna nedelja.

• Obhajilo bomo delili tudi po sv. maši na dan Spomina vseh vernih rajnih: od 17.50 do 18.00.
  • Ko bodo vrata v cerkev odprta, stopite proti oltarju, kjer se bo delilo obhajilo. Po obhajilu boste že pri oltarju prejeli tudi blagoslov. Če vas bo več iz ene družine, boste blagoslov prejeli vsi skupaj; sicer pa ga bo prejel vsak posebej.
  • V času obhajila se ne zadržujte pred cerkvijo oz. ob njej, ker je prepovedano vsakršno zbiranje.
  • Z 2. novembrom nadaljujemo z veroukom za vse razrede (navkljub podaljšanju šolskih počitnic). Gradivo bo še naprej objavljano na župnijski spletni strani.
  • Zaradi epidemije koronavirusa duhovniki v petek ne bomo obhajali bolnih in starejših.
  • V tiskanih oznanilih je pomotoma zapisano, da so sobotne sv. maše ob 8.00. Kot do sedaj, bodo še naprej ob 9.00.

Sv. maše v Leskovici v tem tednu: sledite tej povezavi.