6. nedelja med letom

• v ponedeljek goduje sv. Klavdij, redovnik
  • v sredo je pepelnica
  • v soboto godujeta sv. Jacinta in Frančišek Marto, fatimska pastirčka
  • naslednja nedelja je 1. postna nedelja

• V župnišču se bo, predvidoma februarja, naselila družina, ki prihaja iz Argentine. Zato lahko tam večkrat srečate koga, ki pospravlja, prinaša in odnaša stvari. Dela je zelo veliko in bo trajalo še nekaj časa, da bo opravljeno. Ko bo družina vseljena, vas bomo o tem obvestili in tudi predstavili njihove člane. Za bivanje bodo plačevali primerno najemnino oz. opravljali določena potrebna dela v cerkvi in okolici.
  • Za čiščenje in krašenje cerkve skrbi 13. in 20. februarja skupina II iz Leskovice.
  • Otroci ste k jaslicam prinesli 118,50€ za otroke v revnih deželah. Iskren Boglonaj!

• Nedelja 14.2. ob 9.00: + Ludvik Gartner, obl.
  • Sobota 20.2. ob 9.00: v zahvalo
  • Nedelja 21.2. ob 9.00: + Franci Jeram