24. nedelja med letom

• v torek je praznik Povišanja svetega križa
  • v sredo goduje goduje Žalostna Mati Božja
  • v petek goduje sv. Robert Bellarmino
  • v soboto goduje sv. Jožef Kupertinski
  • naslednja nedelja je 25. nedelja med letom, menovana tudi nedelja svetniških kandidatov

• Oblikovan je seznam za molivce Živega rožnega venca. V tiskani obliki ga dobite v cerkvi. Lahko pa tudi pišete g. Anžetu na naslov anze.celik(pri)gmail.com in vam ga bo poslal po elektronski pošti.
  • Za čiščenje in krašenje cerkve 11. in 18. septembra 2021 poskrbi skupina XVIII: Studor, za 25. september in 2. oktober 2021 pa poskrbi skupina XIX: Laze.
  • V Leskovici oživljamo lepo navado, da pol ure pred nedeljsko mašo začnemo z molitvijo rožnega venca. To nedeljo ga zmolimo za učence, dijake in študente!

• Nedelja 12.9. ob 9.00: ++ Tinačevi in Grobenski
  • Petek 17.9. ob 18.00: + Milan Matjaž
  • Sobota 18.9. ob 18.00:  poročna maša
  • Nedelja 19.9. ob 9.00: + Anton Čerin

Sv. maše lahko naročate po telefonu na št. 04 518 17 00 ali na župnijski naslov zupnija.trata(pri)amis.net.